פלורנטין סקוור סיטיאל נדל"ן
פלורנטין סקוור סיטיאל
פלורנטין סקוור סיטיאל נדל"ן
פלורנטין סקוור סיטיאל

בלב שכונת פלורנטין, בין מוקדי הבילוי והתרבות, המסעדות הטרנדיות ומתחמי העסקים, יוקם "Florentin Square" פלורנטין סקוור של סיטיאל נדל"ן – קונספט מגורים חדשני בסטנדרטים שטרם נראו באזור, בתכנונו של אדריכל העל אילן פיבקו.

המהפך של שכונת פלורנטין

בשנים האחרונות שכונת פלורנטין עוברת מהפך - משנות ה-90 שמה של השכונה הולך לפניה כשכונה שמיועדת בעיקר לצעירים, אבל לאחרונה קיימת מגמת שינוי באוכלוסיית השכונה המפורסמת לכיוון של שכונה למשפחות צעירות. פרויקט פלורנטין סקוור של חברת סיטיאל נדל"ן נועד לענות על הצורך ההולך וגובר לדיור עבור אותן משפחות, שמחפשות מקום עם איכות חיים גבוהה להשתקע בו.

שכונת פלורנטין נהנית בימים אלה מתנופת בנייה והתחדשות. תהליך זה בא לידי ביטוי לא רק בשיפוץ רחובות השכונה אלא גם בהקמת מבני ציבור ומוסדות שעתידים לתמוך במשפחות הצעירות, כמו בתי ספר יסודיים, מרכז קהילתי, מעונות לגיל הרך ואפילו קאנטרי קלאב. כל מה שמשפחה בתחילת דרכה צריכה כדי להבטיח לעצמה עתיד מזהיר.

יותר מעוד מגדל מגורים

פרויקט פלורנטין סקוור של סיטיאל נדל"ן הוא בניין בן 17 קומות, הגבוה ביותר בקו הנוף החדש. המתחם המגורים כולל כ-200 דירות, שמצוידות במפרט הטכני העשיר ביותר, ובו לובי מרשים עם שומר וחדר כושר מפואר.

אבל פלורנטין סקוור הוא איננו רק בניין מגורים חדשני - בחזית המתחם תוכלו למצוא גם שטחי מסחר, פנאי ובילוי, ובין פאותיו פיאצה ירוקה המתפרסת על פני חצי דונם ועתידה לספק לדיירים אי של שקט ואינטימיות, מעין ריאה ירוקה קטנה בדיוק מתחת לחלון הבית.

 

חוויית מגורים אורבנית במיטבה

מתחם פלורנטין סקוור ממוקם במיקום אסטרטגי בדרום תל אביב - 900 מטר מרחוב רוטשילד הידוע, 500 מטר משוק לוינסקי וקילומטר אחד בלבד מחוף הים של תל אביב. בנוסף, האזור מוקף באטרקציות רבות כמו פאבים, גלריות אומנות, מסעדות ומועדונים.

אנו מזמינים אתכם להתאהב בסגנון החיים העירוני המודרני, המשלב בין ה-in ל-out, בין האורבני ליוקרתי, בפרויקט שעתיד להוות עוגן סביבתי ולהשאיר חותם על תל אביב כולה.

ברוכים הבאים אל פלורנטין סקוור, המרכז החדש של תל אביב.

ספר התוכנית - פלורנטין סקוור

 

לפניכם ספר התוכנית של פרוייקט פלורנטין סקוור.
להורדת הספר לחצו כאן.